Menu
Sepetiniz

İş Başvurusu

Günümüzde web kullanımının artması ve yaygınlaşması oldukça belirgin bir vaziyet. Yine de internete ulaşamayan bir kesimin olduğu gerçeğinden yola çıktık. Tek bir telefon ile iş başvurusu yapmanın cazip geleceğini tahmin ederek ortaya çıkardığımız yeni projemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.


Türkiye'nin her yerinden sadece şehir içi tarifesi ile ulaşabileceğiniz bu çalışmayı, kurumsal kimliğimize yakışır bir inovasyon olarak değerlendiriyoruz. Üstelik şu anda hattımız aktif ve çağrı almaya başlamış durumda.


Sistemin işleyişi ile ilgili yani bilgi vermemiz gerekirse;


Çağrı merkezindeki dostlarımız adayların ön bilgilerini alacaklar ve kaydedecekler. İkinci aşamada restoranlar başvuruları değerlendirip, uygun olanlar ile mülakat meydana getirecek. Mülakat süreçleri sonucunda en uygun adaylar restoranlarımızda, çağrı merkezimizde veya merkez ofisimizde istihdam edilebilecek.


Bu şekilde, aday ve müracaat bilgilerini çok daha sağlıklı bir şekilde arşivleyebilecek ve raporlayabileceğiz. Aranılan aday kriterlerini girerek, adaylar ile daha çabuk ve sağlıklı bildirişim kurabileceğiz.İş başvuru formu için tıklayınız